Finnfare

 

FINNFARE jest oficjalnym magazynem International Finn Association. Jest publikowany najczęściej trzy razy w roku (w kwietniu, lipcu i październiku) i dystrybuowany do krajowych związków klasy Finn oraz do zainteresowanych stron związanych z klasą Finn na terenie całego świata.

Redaktor: Robert Deaves, 124 Heatherhayes, Ipswich. IP2 9SG. United Kingdom

Tel: +44 (0)7932 047046

Email: robert@finnuk.org.uk

Wersja elektroniczna:

Od początku roku 2009 magazyn Finnfare, oprócz wersji drukowanej jest wydawany również w wersji elektronicznej. Poniższy link zaprowadzi Was do podstrony serwisu IFA gdzie znajdziecie linki do poszczególnych wydań w wersji pdf.

FINNFARE na stronie IFA


Wersja drukowana:

Nakład: około 2.000. Tylko ci, którzy w pełni opłacili członkowstwo w krajowych związkach klasy Finn, uznanych przez IFA, mają prawo otrzymywać drukowany egzemplarz FINNFARE. Egzemplarze są wysyłane zbiorczo do sekretarzy krajowych. Członkowie płacący składki, powinni skontaktować się ze swoimi sekretarzami po odbiór swojego egzemplarza Finnfare.

Jeżeli nie jesteś na liście wysyłkowej, a chciałbyś otrzymać egzemplarze Finnfare, wyślij emaila do biura IFA ze swoim zapotrzebowaniem.

Współpraca: Artykuły, wyniki regat, fotografie i raporty krajowe są zawsze mile widziane. Proszę wysyłajcie je do redaktora. Krajowi sekretarze powinni również wspierać FINNFARE w swoich związkach krajowych nadsyłając emailem newslettery, biuletyny, relacji prasowych i sprawozdania z regat.

Listy elektroniczne: proszę wysyłać fotografie w postaci plików jpeg wysokiej rozdzielczości. Na okładkę fotografie powinny być zawsze w wysokiej rozdzielczości. Akceptujemy większość formatów Mac'a. Maksymalna wielkość pliku 1,2 Mb, maksymalna wielkość emaila 3 Mb